O nás

Lyžařská škola SK Ještěd působí na svazích Ještědu od roku 1960 a od roku 2010 také na Javorníku. Je členem Českého svazu lyžařských škol.

Naším cílem je poskytovat kvalitní komplexní služby v oblasti lyžování a snowboardingu při Vaší návštěvě a pobytu ve Ski areálu Ještěd a Obří Sud Javorník.

Lyžařská škola Ještěd nabízí výuku v dětské lyžařské škole na vlastním cvičišti s "baby" vleky, které je určeno pro výuku především těch nejmenších. Dále nabízí skupinovou a privátní výuku nejen pro začátečníky, ale i pro pokročilé a sportovní lyžaře a snowboardisty dle jejich dovedností.

Lyžařský areál Javorník je ideální pro výuku začátečníků a malých dětí. Nabízíme výuku lyžování a snowbardingu pro začátečníky i pokročilé formou individuální nebo skupinové výuky.

Výuku zajišťují kvalifikovaní instruktoři a instruktorky lyžařské školy, zábavnou formou učí začátečníky základům lyžování a snowboardingu, pokročilým pomáhají při další průpravě a zdokonalování techniky lyžování a těm nejnáročnějším nabízejí možnost naučit se novým moderním technikám lyžování.

Nabízíme výuku typu:

  • STÁLÁ ŠKOLA - která poskytuje své služby v individuálním či skupinovém výcviku sedm dní v týdnu po celou dobu příznivých sněhových podmínek ve Ski areálu Ještěd. Výuka je možná pro děti od 4 let až po seniory
  • VÍKENDOVÁ ŠKOLA - která probíhá pro předem přihlášené frekventanty ve čtyřech po sobě jdoucích víkendových kurzech. Zápis je organizován každoročně na podzim.
  • LŠ O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH - která probíhá v týdnu, ve kterém jsou v Libereckém kraji vyhlášeny jarní prázdniny.
  • CELODENNÍ ŠKOLA - ve které je možné po dobu lyžování ve Ski areálu Ještěd ponechat pod dozorem děti. ve věku 5-14 let. Přitom si osvojují první lyžařské dovednosti na vyhrazeném cvičišti i dětském vleku nebo mohou jezdit s instruktorm po celém areálu.